Privaatsuspoliitika
PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe www.helenemoss.com isikuandmete töötleja on TJ PARTNERS OÜ (registrikood 11881914) aadressiga Pikk tn 7, Kose vald 75101, HARJUMAA.

Töödeldavad isikuandmed on:

− kliendi nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
− tellimuse kohaletoimetamise aadress.

Isikuandmete töötlemise eesmärk

Kliendi isikuandmeid kasutatakse tellimuse haldamiseks, arveldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Isikuandmed edastatakse maksete teostamiseks volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le ja transporditeenuse osutajale Itella Estonia OÜ.

Müüja võib kasutada kliendi isikuandmeid eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel, kui tegu on põhjendatud huviga (näiteks klient on ostnud varasemalt sama autori raamatuid), millest on kliendil võimalik igal ajal loobuda, andes sellest e-kirja teel teada Veebipoe klienditeeninduse aadressil sales@helenemoss.com.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Juurdepääs isikuandmetele on Veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada Veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Andmeside kliendi ja pankade ning Montonio Finance OÜ vahel on krüpteeritud, mis tagab kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool Veebipoe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Veebipoel puudub ligipääs kliendi pangakonto andmetele.