Uudised
0.0

PEAGI ILMUB UUS ARMASTUSROMAAN "7 PÄEVA"

2024 juunis ilmub Helene Mossi sulest uus armastusromaan „7 päeva“, kus saatuse tahtel peavad ootamatult veetma väikesaarel nädalajagu päevi koos jõukast perest pärit üliõpilane Daniel ja elus kannapöörde teinud kolmekümnendates endine bulletproof advokaat Lotta.
Lisaks kaasahaaravale loole kahe vägagi erineva inimese kohtumisest, leidub raamatus palju sügavaid arutlusi ja taipamisi teemal, millist muutust on võimalik oma elus luua, astudes vastu enda hirmudele, ning kui oluline on täita iseenda, mitte kellegi teise unistusi.
20.05.2024
0.0

HELENE MOSSI VIIMANE ARMASTUSROMAAN ILMUB SUVE LÕPUS 2023

Helene Moss jätkab peale 1,5 aastast pausi oma kolmanda armastusromaani „VIIMSE HINGETÕMBENI“ kirjutamisega, mis kaasab lugejad Saaremaa pealinnas Kuressaares armukolmnurka, kus armastus ei tunnista mitte üksnes loo peategelaste vanusevahet vaid ka isa ja poja vahelist sugulussuhet. Kui võimalik või võimatu on püsida Mariel truu naisena armastatud vähihaige mehe kõrval kuni tema viimse hingetõmbeni, võideldes samaaegselt vastu viimase poja tugevale tahtele saada kasuema enda omaks, selgub 2023 suve lõpul.
10.05.2023
0.0

ROMAANILE "ÜKS ÖÖ VEEL" TULEB JÄRG

Tulles vastu lugejate soovile, otsustas Helene Moss kirjutada armastusromaanile „Üks öö veel“ järje. Käsikiri valmib 2022.a lõpuks ja raamat ilmub 2023.a märtsi algul.
04.09.2022
0.0

HELENE MOSS KOHTUB OMA LUGEJATEGA

Oled Sa kunagi mõelnud, kes Helene Moss olla võiks? Või täpsemalt - kes on see inimene, kes end tema nime taha peidab? On ta üldse olemas?

Kui Sind huvitab, kes on see varjunime all Eesti lugejate poolt armastatud kirjanik, siis avaneb Sul peagi võimalus temaga silmast silma kohtuda.

Nimelt toimub 19.märtsil 2022 Helene Mossi ja lugejate vahel Kadrioru lossis eksklusiivne kohtumine. Üritust ei salvestata ega levitata, kohapeal on fotode ja videote jäädvustamine keelatud. Pileteid on võimalik soetada Fienta kaudu.
06.12.2021
0.0

HELENE MOSSI UUS ARMASTUSROMAAN ILMUB JUULIS 2021

Romaanisarja „Cougar“ menuautori Helene Mossi teine armastusromaan nimega „Üks öö veel“ ilmub 20.juulil 2021. Paberraamatuid on võimalik osta kirjastaja kodulehe kaudu helenemoss.com ning Apollo ja Rahva Raamatu kauplustest ning e-raamatuid Elisast, Apollo ja Rahva Raamatu e-poest.
30.06.2021
0.0

"COUGARI" RAAMATUID ON MÜÜDUD JUBA ÜLE 10 000 EKSEMPLARI

Erootilise armastusromaani "Cougar" müügitiimil on jälle põhjust olla oma lugejatele tänulik Viktoria loole kaasaelamise eest. Numbrid on ilusad - jaanuari algusega 2021 on leidnud kauplustest väljudes omale uue kodu juba enam kui 10 000 raamatut!
02.02.2021
0.0

ILMUSID ROMAANISARJA "COUGAR" E-RAAMATUD

Helene Mossi romaanisarja "Cougar" e-raamatuid saab osta edasimüüjatelt Apollo, Rahva Raamat ja Elisa.
20.08.2020
0.0

TRILOOGIA LISAOSA "HINGERAHU" ILMUB JUULIS 2020

Kui keeruliseks võib osutuda katkise inimhinge iseendaks jäämine elu süngematel päevadel? Milliseid valemeid suudab genereerida inimaju, saavutamaks eesmärke, mida dikteerib mitte inimene ise vaid tema sees elutsevad deemonid? Kui kaugele on inimene valmis minema armastuse nimel? Naisena? Emana?

Sellest kõigest ja läbi sisemiste heitluste lõpuks ühe ja ainsa tõeni jõudnud Viktoria elust saab lugeda juba 2020.a juuli alguses, mil ilmub triloogia "COUGAR" lisaosa "HINGERAHU".

Romaanide "ÜKS ÖÖ VEEL" ja "VIIMSE HINGETÕMBENI" ilmumised lükkuvad teadmata ajaks edasi.
 
18.05.2020
0.0

HELENE MOSSI SULEST ON OODATA VEEL 3 RAAMATUT

Ilmumise järjekorras näeb esimesena päevavalgust raamat nimega „ÜKS ÖÖ VEEL“, mille toimumiskohaks on valinud autor maaliliselt kauni Pühajärve, kuhu saabuvad pealinnast elama 38-a Sandra ja tema poeg Siim. Müünud maha Tallinna kesklinnas asuva uhke korteri ning seadnud end sisse kenas järveäärses talukohas, lootes leida looduse rüpes igatsetud südamerahu, võtavad asjad aga ootamatu suuna, kui aiatöödele appi tulnud kohalikus noomehes Karlis tärkavad naise vastu tunded, mis mõlema elu pea peale pööravad. Kas tegu on vaid ühekordse suveromansiga või kujuneb lubamatust suhtest midagi enamat, selgub juba 2020.a suvel, kui romaan kaante vahele jõuab.

Järgmise projektina kirjutab autor valmis lugejate poolt väga oodatud lisaosa triloogiale „COUGAR“, pealkirjaga „HINGERAHU“ millega pannakse kogu loole lõplikult punkt. Sündmuste käik viib meid ajas ette aastasse 2036, mil 17-a peretütar Lisbeth naaseb Inglismaa koolist Haapsallu veetma suvevaheaega oma kallima Edwardiga, kelle äravahetamiseni sarnane välimus Viktoria kunagise armastatu Robertiga naises taas uinunud deemonid üles äratab. Viimane raamat Viktoriat sisemiselt hävitavast kaosest ja teda ümbritsevast tingimusteta armastusest ilmub 2021.a kevadel.

Kolmandaks ja ühtlasi Helene viimaseks teoseks on oodata suurt ja sügavat armastusromaani „VIIMSE HINGETÕMBENI“, mis kaasab lugejad Saaremaa pealinnas Kuressaares armukolmnurka, kus armastus ei tunnista mitte üksnes loo peategelaste vanusevahet vaid ka isa ja poja vahelist sugulussuhet. Kui võimalik või võimatu on püsida Mariel truu naisena armastatud vähihaige mehe kõrval kuni tema viimse hingetõmbeni, võideldes samaaegselt vastu viimase poja tugevale tahtele saada kasuema enda omaks, selgub kevad/suvel 2022, kui romaan ilmavalgust näeb.

Rohkem raamatuid autorilt Helene Moss ei ilmu.
30.10.2019
0.0

TRILOOGIAST ON ILMUMAS KA E-RAAMATUD JA AUDIORAAMATUD

Meil on kiire elutempoga ja vaegnägijaist inimestele väga hea uudis – triloogia „Cougar“ kõikidest osadest on valmimas nii e-raamatud kui ka audioraamatud.
E-raamatud tulevad müüki 2020.a suvel ning audioraamatud valmivad 2021.a jooksul, sisselugejaks Draamateatri näitleja Merle Palmiste.
 
01.06.2019