Uudised

HELENE MOSSI SULEST ON OODATA VEEL 3 RAAMATUT

30.10.2019
Ilmumise järjekorras näeb esimesena päevavalgust raamat nimega „ÜKS ÖÖ VEEL“, mille toimumiskohaks on valinud autor maaliliselt kauni Pühajärve, kuhu saabuvad pealinnast elama 38-a Sandra ja tema poeg Siim. Müünud maha Tallinna kesklinnas asuva uhke korteri ning seadnud end sisse kenas järveäärses talukohas, lootes leida looduse rüpes igatsetud südamerahu, võtavad asjad aga ootamatu suuna, kui aiatöödele appi tulnud kohalikus noomehes Karlis tärkavad naise vastu tunded, mis mõlema elu pea peale pööravad. Kas tegu on vaid ühekordse suveromansiga või kujuneb lubamatust suhtest midagi enamat, selgub juba 2020.a suvel, kui romaan kaante vahele jõuab.

Järgmise projektina kirjutab autor valmis lugejate poolt väga oodatud lisaosa triloogiale „COUGAR“, pealkirjaga „HINGERAHU“ millega pannakse kogu loole lõplikult punkt. Sündmuste käik viib meid ajas ette aastasse 2036, mil 17-a peretütar Lisbeth naaseb Inglismaa koolist Haapsallu veetma suvevaheaega oma kallima Edwardiga, kelle äravahetamiseni sarnane välimus Viktoria kunagise armastatu Robertiga naises taas uinunud deemonid üles äratab. Viimane raamat Viktoriat sisemiselt hävitavast kaosest ja teda ümbritsevast tingimusteta armastusest ilmub 2021.a kevadel.

Kolmandaks ja ühtlasi Helene viimaseks teoseks on oodata suurt ja sügavat armastusromaani „VIIMSE HINGETÕMBENI“, mis kaasab lugejad Saaremaa pealinnas Kuressaares armukolmnurka, kus armastus ei tunnista mitte üksnes loo peategelaste vanusevahet vaid ka isa ja poja vahelist sugulussuhet. Kui võimalik või võimatu on püsida Mariel truu naisena armastatud vähihaige mehe kõrval kuni tema viimse hingetõmbeni, võideldes samaaegselt vastu viimase poja tugevale tahtele saada kasuema enda omaks, selgub kevad/suvel 2022, kui romaan ilmavalgust näeb.

Rohkem raamatuid autorilt Helene Moss ei ilmu.
Lisa uus postitus
Nimi
E-post
captcha
Postita